Nabízím celou řadu ošetření, která jsou vhodná vždy pro určitý typ pleti. Ráda Vám poradím s výběrem ideálního ošetření pro Vás, podle typu a stavu Vaší pleti.
Ošetření kosmetikou Dr. Baumann
Hydratační kosmetické ošetření 1300 Kč
Ošetření s liposomy a kyselinou hyaluronovou zahrnuje hloubkové čištění pleti manuální + ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťovou masku, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření s ceramidy1340 Kč
Ošetření s liposomy pro suchou a šupinatou pleť nebo pokožku se sklonem k neurodermatitidě zahrnuje hloubkové čištění pleti manuální + ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťovou masku, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Speciální kosmetické ošetření pro pleť s kuperozou (žilkami)1300 Kč
Ošetření s liposomy, extraktem z jírovce maďalu, aloe vera a jojobového oleje zahrnuje hloubkové čištění pleti manuální + ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťovou masku, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření pro regeneraci pleti1350 Kč
Ošetření s liposomy, nanosomy, avokádovým olejem, vitamíny A, C, E pro intenzivní regeneraci pleti zahrnuje hloubkové čištění pleti manuální + ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťovou masku, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření problematické pleti1180/1300 Kč
Ošetření s liposomy zahrnuje hloubkové čištění pleti manuální + ultrazvukovou špachtlí, zklidňující bylinnou protizánětlivou ampuli, pleťovou masku, tvarování a úprava obočí, barvení řas, epilace teplým voskem, vhodné pro akné a nečistou pleť. Doba ošetření 60 minut.
Mikromasáž očního okolí830 Kč
Ošetření pro odstranění projevů únavy. Uvolňuje nahromaděné napětí v očích a očního okolí, s vitamínem A a 100% přírodním vitaminem E. Doba ošetření 30 minut.
Speciální liftingová masáž obličeje860 Kč
Ošetření s liposomy, regeneračními oleji a vitaminy. Doba ošetření 60 minut.
Regenerační ošetření rukou a předloktí250 Kč
Ošetření s avokádovým a jojobovým olejem, liposomy. Doba ošetření 20 minut.
Parafínový zábal na ruce při kosmetickém ošetření100 Kč
Samostatné kosmetické úkony
Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu800 Kč
Epilace obočí350 Kč
Epilace obočí + barvení obočí350 Kč
Barvení řas
Epilace teplým voskem Lycon
350 Kč
Epilace teplým voskem
Horní ret120 Kč
Brada120 Kč
Tváře150 Kč
Obočí a horní ret230 Kč
Čelo120 Kč
Celý obličej, obočí, ret, tváře, brada400 Kč
Předloktí150 Kč
Celé paže300 Kč
Lýtka350 Kč
Celé nohy550 Kč
Záda500 Kč