Nabízím celou řadu ošetření, která jsou vhodná vždy pro určitý typ pleti. Ráda Vám poradím s výběrem ideálního ošetření pro Vás, podle typu a stavu Vaší pleti.
Ošetření kosmetikou Dr. Baumann
Hydratační kosmetické ošetření 920 Kč
Ošetření s liposomy a kyselinou hyaluronovou. Zahrnuje celkové ošetření pleti včetně hloubkového čištění pleti, masáže obličeje, krku a dekoltu, masky, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření s ceramidy920 Kč
Ošetření s liposomy pro suchou a šupinatou pleť nebo pokožku se sklonem k neurodermatitidě. Zahrnuje celkové ošetření pleti včetně hloubkového čištění pleti, masáže obličeje, krku a dekoltu, masky, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Speciální kosmetické ošetření pro pleť s kuperozou (žilkami)920 Kč
Ošetření s liposomy, extraktem z jírovce maďalu, aloe vera a jojobového oleje. Zahrnuje celkové ošetření pleti včetně hloubkového čištění pleti, masáže obličeje, krku a dekoltu, masky, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření pro regeneraci pleti920 Kč
Ošetření s liposomy, pupalkovým olejem, vitamínem A pro intenzivní regeneraci pleti. Zahrnuje celkové ošetření pleti včetně hloubkového čištění pleti, masáže obličeje, krku a dekoltu, masky, tvarování a úpravu obočí, barvení obočí, barveni řas, epilace teplým voskem, lehké závěrečné líčení. Doba ošetření 90-120 minut.
Kosmetické ošetření problematické pleti890 Kč
Ošetření s liposomy, mechanické hloubkové čištění pleti, zklidňující bylinná ampule, maska, tvarování a úprava obočí, barvení řas, epilace teplým voskem, vhodné pro akné a nečistou pleť. Doba ošetření 60 minut.
Mikromasáž očního okolí630 Kč
Ošetření pro odstranění projevů únavy. Uvolňuje nahromaděné napětí v očích a očního okolí, s vitamínem A a 100% přírodním vitaminem E. Doba ošetření 30 minut.
Speciální liftingová masáž obličeje790 Kč
Ošetření s liposomy, regeneračními oleji a vitaminy. Doba ošetření 60 minut.
Regenerační ošetření rukou a předloktí250 Kč
Ošetření s měsíčkovým a pupalkovým olejem, liposomy. Doba ošetření 20 minut.
Parafínový zábal na ruce při kosmetickém ošetření100 Kč
Samostatné kosmetické úkony
Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu600 Kč
Epilace obočí350 Kč
Epilace obočí + barvení obočí350 Kč
Barvení řas
Epilace teplým voskem Lycon
350 Kč
Epilace teplým voskem 
Horní ret120 Kč
Brada120 Kč
Tváře150 Kč
Obočí a horní ret230 Kč
Čelo120 Kč
Celý obličej, obočí, ret, tváře, brada400 Kč
Předloktí150 Kč
Celé paže300 Kč
Lýtka350 Kč
Celé nohy550 Kč
Záda500 Kč